آوا نوا موزیک - طراحی لوگو به صورت فریلنسر

طراحی لوگو به صورت فریلنسر

474bnm77s5uh5h4g1a.jpg

لوگو علامت حرفه ای بودن شما می باشد شما می توانید لوگوی خود را با یک نرم افزار ساده هم طراحی کنید ممکن است شما کار خودتان را از یک اتاق کوچک شروع کرده باشید ولی اگر یک لوگوی خوب داشته باشید به این معنی است که کار شما به صورت حرفه ای شروع شده است.اگر لوگوی شما مناسب نباشد به دردسر بزرگ دچار خواهید شد بهتر است برای ساخت لوگو زمان بیشتری اختصاص دهید و بفهمید که چه طرحی را شما می توانید با آن بهتر ارتباط داشته باشید.

ساده طراحی کردن لوگو

اگر لوگوی شما خیلی پیچیده باشد هم طراحی آن مشکل است و هم خیلی سخت به ذهن مردم سپرده می شود. زمان خود را برای طراحی کردن یک لوگوی پیچیده تلف نکنید زمانی که می خواهید یک طراحی ساده ای را انجام دهید می بینید که سخت تر می باشد طراح ساده  نشان می دهد که شما یک طراح بهتر هستید و در اصل این علامت این است که فکر طراح برطبق ایده هایی که درباره یک شغل موجود است می تواند ایده های پیچیده را ساده کند.

سایز لوگو

توجه کنید که یک لوگو باید در سایزهای متفاوتی تولید گردد برای سربرگ کمپانی ، مخصوص سایت و برای آگهی های تبلیغاتی اگر لوگوی شما خیلی سخت باشد تشخیص دادن آن در اندازه های کوچک خیلی سخت می شود پس تلاش کنید که لوگوی خود را سایزهای متفاوتی طراحی کنید چون برای مشتری مهم است.

مخطب هدف

یکی از دلایلی که کسی درخواست می کند که لوگوی جدیدی تولید شود این است که فکر می کند که لوگوی حال حاضر میزان تاثیر خود را از دست داده است امکان دارد شریک های آن شرکت تغییر کنند و یا امکان دارد بعضی از ارزش های اصولی تغییر کند ولی اصل اولیه طراحی کردن یک لوگو این است که مخاطب خود را هدف قرار دهید.

تاثیر فوری لوگو

یکی از نشانه های خوب لوگو تاثیرگذاشتن است لوگو را باید زمانی که یک بیننده آن را دید تحت تاثیر قرار بگیرد طراحی کردن لوگو باید طوری باشد که در چند لحظه تاثیر داشته باشد ولی اگر لوگو پیچیده باشد جوری که مردم برای فهمیدن آن مجبور باشند جستجو کنند ممکن است تاثیر کمی داشته باشد.

تبلیغات

تبلیغات یکی از مراحل موفق لوگو می باشد هر چقدر بیننده زمان بیشتری را به لوگو نگاه کند مقدار ضبط و نگهداشتن آن در ذهن بیشتر می شود به نظر شما چرا لوگوی شرکت نایک انقدر موفق و نماد آیکونی دارد؟این به این دلیل می باشد که لوگوی بزرگ و معروفی می باشد؟قطعا دلیل ماندگاری این لوگو به دلیل تبلیغات در آگهی و تلویزیون و بنرهای زیاد در عموم می باشد البته این مورد به طراح ارتباطی ندارد ولی زمان طراحی کردن لوگو فکر کنید که آن را می خواهید برای شرکت خودتان طراحی کنید.

نسبت طول و عرض

داشتن یک تعادل خوب در لوگو مهم است سعی کنید طراحی کردن لوگو (طراح وب مستقل) را با شکل ها هندسی شروع کنید علاوه بر این باید به این نکته توجه کنید که لوگوهایی که مربع شکل و دایره ای هستند تاثیر آنها بیشتر است.برای طراحی کردن لوگو از شکل های متفاوت گرافیکی و متون به یک مقدار استفاده نمایید روی هر کدام جدا فکر کرده و کار کنید بعد در آخر برای اینکه طرح خوبی را داشته باشید آن ها در کنار هم بگذارید و طرح را کامل نمایید.

با سرمایه کمی هم می توانید یک لوگوی خوبی را داشته باشید چیزی که کار شما با آن راه بیفتد با جستجو کردن در سایت هایی مثل shop in Home  99design، upwork    می توانید لوگوهای ارزانی را جستجو کنید و امکان دارد که طراحان چند طرح را در اختیار شما بگذارند که چیزی که مناسب شما است را انتخاب نمایید.


منبع: https://blog.shopinhome.com

تاریخ : جمعه 17 اسفند 1397 | 11:44 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات

  • paper
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic