آوا نوا موزیک - ماساژ همسران راه حلی ساده با نتایج باورنکردنی

ماساژ همسران راه حلی ساده با نتایج باورنکردنی


ماساژ می تواند یکی از بهترین و قدرتمند ترین راه های رسیدن به آرامش و حس شادابی باشد. این واژه یک اصطلاح کلی برای مجموع حرکت ها برای فشار دادن، لمس کردن و اصطکاک دست با پوست، عضلات، تاندون ها و رباط هاست. ماساژ ممکن است از یک نوازش کوچک تا یک فشار قوی گسترده باشد. ماساژ ریکلسی، ماساژی برای تمام نقاط بدن است که از فشار، نوازش و مالش پوست جهت آرامش و ریلکس شدن استفاده می‌شود. ماساژهای ریکلسی سبک‌های مختلفی دارند که تاثیرات و فواید بخصوصی را برای بدن دارند.


حال تصور کنید که این ماساژ توسط شریک زندگی شما و کسی که به او علاقه مند هستید انجام گیرد. ماساژ بدن توسط همسر ، علاوه بر خواص آرامش بخشی که ماساژ عادی دارد، یک ویژگی مهم و متمایز کننده دارد و آن احساس لذت فراوانی است که لمس و نوازش همسر به انسان می دهد.


پس اگر ماساژ بوسیله همسر انجام شود لذتی دو برابر دارد و اگر این ماساژ در نواحی حساس جنسی انجام شود و مقدمه رابطه جنسی و سکس هم باشد به آن ماساژ جنسی می گویند که انسان را تبدیل به آتشفشانی از لذت و خوشحالی می کند. ماساژ جنسی، نوعی عشق ورزی و روندی درمانی است که موجب آزاد شدن کششهای بدن و فشارهای روحی است، همچنین ماساژ جنسی به فرد اجازه می دهد تا با آزادی بیشتری از رابطه دو طرفه دلخواه لذت ببرد. چنانچه دو طرف یکدیگر را به نوبت ماساژ دهند، هر دو می توانند لذت تقسیم نقش را در دادن و گرفتن خوشی فرا گیرند. این ماساژ به شما و همسرتان کمک میکند تا خستگی و استرس یک روز کاری را دور بریزید و از زندگی عاشقانه تان لذت بیشتری ببرید.


 ممکن است بعد از یک هفته پرکار آنقدر احساس خستگی، کوفتگی و تنش داشته باشید که به طور بی سابقه ای کلافه باشید و نتوانید از بودن در کنار همسرتان و برقراری رابطه جنسی با او مثل سابق لذت ببرید. ماساژ کمک می کند تا بتوانید از این درگیری ها رها شوید.


لطفا بهانه های معمول ، من ماساژ بلد نیستم ، ممکنه آسیب ببینی ، من قلقلکم میاد و .... را دور بریزید.

می توانید از گردن و پشت گوش ها شروع کنید و کم کم به گودی کمر برسید . مسلما همسر شما توقع ماساژ حرفه ای را ندارد و همین که بدن او را با آرامی لمس می کنید و با فشارهای ملایم تحت تاثیر قرار می دهید ، کافی است.


این نوع ماساژ می تواند زمینه ساز رابطه جنسی نیز شود پس اگر به دلیل خستگی روزانه تمایلی برای انجام رابطه جنسی ندارید ، این می تواند شروع خوبی باشد.پس از اولین بار ، خودتان خواهید دید که چه لذت سرشاری می برید ، رابطه احساسی قوی تری بین شما ایجاد شده است و اعتماد دوطرفه تقویت شده است . ماساژ همسران درمان غیر مستقیم مناسبی برای سرد مزاجی خانم ها و یا زود انزالی آقایان نیز است. تحریک مداوم بدن زن توسط همسر که در نهایت به ماساژ اندام های جنسی ختم شود ، خانمها را تشنه و شیفته رابطه می کند . ماساژ زوجین زمینه به ارگاسم رسیدن زودتر زنان را نیز فراهم می آورد تا گلایه ها از زود انزالی آقایان نیز تا حدودی برطرف شود . 


اولین قدم، استفاده از یک روغن ماساژ مناسب است. استفاده از یک روغن ماساژ مناسب می تواند با آروماتراپی ، فضا را عاشقانه تر و احساسات را تحریک کند ، باعث لغزش راحت دست روی پوست بدن شود که لذت مرد و زن را به همراه دارد ، ضمن آنکه پوست را تغذیه کرده ، خشکی را برطرف کرده و باعث نرم و ابریشمین شدن پوست نیز می گردد. 


مقدار کمی روغن را در کف یک دست ریخته و سپس هر دو دست را بهم بمالید تا قبل از گستردن آن بر روی بدن بوسیله حرکات نرم و ملایم و با بکار بردن بخش نرم کف دست آن را گرم کرده باشید. در کنار خود دستمال یا حوله ای به منظور پاک کردن دستهای خود و یا روغنهای ریخته شده داشته باشید. در صورتیکه شریک شما مالیدن روغن بر روی پوست خود را دوست ندارد، از لوسیون های بدن که حالت مغذی برای پوست دارند استفاده کنید.


حرکات روان شما در حین گستردن روغن بر روی پوست، سبب گرم شدن عضلات و تسهیل جریان گردش خون شده و بافتهای بدن را برای سایر مالشها آماده می کند. در این مرحله از ماساژ جنسی نباید عجله کرد، چون به هر دو شما فرصت آرامش می دهد. توجه خود را معطوف یکدیگر کنید.


استفاده از یک روغن ماساژ مناسب می تواند با آروماتراپی ، فضا را عاشقانه تر و احساسات را تحریک کند ، باعث لغزش راحت دست روی پوست بدن شود که لذت مرد و زن را به همراه دارد ، ضمن آنکه پوست را تغذیه کرده ، خشکی را برطرف کرده و باعث نرم و ابریشمین شدن پوست نیز می گردد.


روغن ماساژ بدن محصولی بی نظیر و خاص که ترکیبی از روغن های گیاهی ناب می باشد که ضمن فراهم آوری تغذیه کافی برای پوست بدن ، با رایحه محرک خود باعث بهبود کیفیت و افزایش تنوع در رابطه بین زوجین می شود . روغن خالص پرتقال موجود دراین محصول باعث افزایش میل جنسی و ایجاد حالت برانگیختگی شده ،بدن و ذهن را تحریک کرده و با ایجاد آرامش روانی منجر به ایجاد احساسات مثبت شده و فرد را برای رابطه جنسی مشتاق و آماده می نماید . 


این محصول سرشار از اسیدهای چرب سودمند از قبیل امگا 3 ، امگا 6 و امگا 9 ، پلی فنول و ویتامینها می باشد که با جذب سریع خود، به بهبود گردش خون زیر پوست کمک کرده و افزایش تمرکز ، حافظه و بهبود کیفیت خواب را به دنبال دارد. ترکیب روغن بادام شیرین ، هسته انگور ، نارگیل و جوانه گندم موجود در آن به تغذیه عمیق پوست و مرطوب و شاداب سازی پوست بدن منجر می شود .


 روغن درخت کاج با مقابله موثر با آثار منفی رادیکال های آزاد ، از پوست در برابر عوامل محیطی محافظت کرده و روغن نعناع وحشی خستگی را از بین برده و با پیدایش جوشهای زیر پوستی مقابله می کند . ویتامین E نیز باعث نرم شدن پوست بدن می گردد .
تاریخ : چهارشنبه 14 فروردین 1398 | 07:56 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات

  • paper
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات